Bazénová filtrácia

S FX patentovaným filtračným zariadením spotrebujete

menej čistiacich prostriedkov, voda bude zdravšia,

prirodzenejšia a okrem toho aj ušetríte!

bazénová filtrácia pre každý bazén

Bazénová filtrácia

Náš exkluzívny systém spája výkon, hospodárnosť, jednoduchosť a estetiku.

FX bazénová filtrácia spĺňa tie najprísnejšie požiadavky každého z vás. Filtrovanie častíc od 15 mikrónov, zaručí obmedzené používanie chemických prostriedkov (oproti 45 mikrónom, ktoré ponúkajú tradičné filtrácie s pieskovým filtrom).

Medzi ďalšie kľúčové výhody patrí:

  • lepšia cirkulácia vody (bez vypúšťacích otvorov do zeme),
  • voda sa obnovuje 3 až 5 krát rýchlejšie, čím dokážete za kratší čas dosiahnuť lepší výsledok (významné úspory energie).

Filtračný systém je integrovaný do štruktúry bazéna! Nie je potrebné žiadne špeciálne zariadenie, ktoré vám znetvorí záhradu. Funguje v uzavretom okruhu, preto nemusíte pri filtrácii zbytočne míňať vodu. Filtračný systém je tiež vybavený revolučným hydraulickým zosilňovačom. Táto inovácia znásobuje priepustnosť filtračného systému (to je objem obehovej vody) v porovnaní s obyčajným systémom s rovnakým výkonom. Filtračný systém prefiltruje až 20 metrov kubických vody za hodinu, aj keď čerpadlo ma výkon len 5m ³/ h. Spotreba energie je týmto spôsobom nižšia a životnosť čerpadla dlhšia.

Magiline bazény dokážu využitú energiu vrátiť späť do systému. Filtračné čerpadlo je chladené vodou, a takto získané kalórie sú absorbované vodou v bazéne. Vodné chladenie má samozrejme nízku hlučnosť. Nízka hlučnosť je súčasťou nášho vývoja na ochranu životného prostredia.

Filtrácia FX30

bazenova filtracia Magiine

Filtrácia FX40

bazenova filtracia pre veľké bazény